لوازم و تجهیزات قهوه

آشنایی با لوازم و تجهیزات قهوه و کافی شاپ

لوازم و تجهیزات قهوه :

لیست لوازم و تجهیزات قهوه و کافی شاپ :

  • قهوه ساز قطره ای اتوماتیک
  • یک دستگاه اسپرسوساز با کیفیت بالا
  • آسیاب قهوه صنعتی
  • شیر و آب
  • مخلوط کن های صنعتی
  • فر و توستر

قهوه ساز قطره ای خودکار :

تجهیزات قهوه

از آنجایی که قهوه سیاه استاندارد بخش خوبی از فروش فروشگاه شما را به خود اختصاص می دهد، می خواهید اولین مورد در لیست تجهیزات کافی شاپ شما یک قهوه ساز باشد که وزن خود را کاهش دهد. قهوه ساز شما باید به اندازه کافی بادوام باشد تا مقدار زیادی قهوه در روز تولید کند، به اندازه کافی سریع باشد تا بتواند تقاضا را در شلوغ ترین زمان های روز (معمولا صبح ها) برآورده کند و به اندازه کافی بزرگ باشد که دسته های قابل توجهی قهوه تولید کند.در اینجا زمان مناسب نوشیدن قهوه را می توانید بخوانید.

کافی‌شاپ‌ها معمولاً چندین قهوه‌ساز دارند که مخلوط‌های مختلف را به طور همزمان درست می‌کنند، اما مراقب باشید خود را خیلی لاغر نکنید. اکثر صاحبان کافی شاپ های موفق پیشنهاد می کنند سه یا چهار ترکیب را در یک زمان در دسترس داشته باشند.

یک دستگاه اسپرسوساز با کیفیت بالا :

تجهیزات قهوه

بسیاری از نوشیدنی های معمولی قهوه حاوی اسپرسو هستند، بنابراین به یک دستگاه اسپرسوساز عالی نیاز دارید. متأسفانه، بازار دستگاه‌های اسپرسوساز صنعتی گسترده است و برخی از دستگاه‌های با کیفیت بالاتر ممکن است به شما شوک وارد کنند. این مهم است که بدانید یک دستگاه اسپرسوساز خوب چه چیزی را می سازد و چگونه وقتی دستگاه مناسب را پیدا کردید، بهترین ارزش را به دست آورید.

فروشگاه مقامی کافی چندین مدل اسپرسوساز را به شما ارئه می دهد برای خرید می توانید از مشاوره مقامی کافی بهره مند شوید.

آسیاب قهوه صنعتی :

تجهیزات قهوه

 

از آنجایی که اکثر کافی شاپ ها از دانه های آسیاب نشده برای تهیه تازه ترین قهوه ممکن استفاده می کنند، بهتر است یک آسیاب قهوه صنعتی را به لیست تجهیزات کافی شاپ خود اضافه کنید. سرمایه گذاری بر روی آسیاب مناسب می تواند تفاوت را در طعم و عطر قهوه یا اسپرسوی شما ایجاد کند.فروشگاه مقامی کافی دارنده انواع قهوه و مشتقات برای مشاوره و خرید می توانید با مقامی کافی در ارتباط باشید.

 

شیر و آب :

تجهیزات قهوه

در حالی که آنها از نظر فنی “لوازم و تجهیزات قهوه ” نیستند، مایعات مناسب می توانند تفاوت زیادی در کیفیت نوشیدنی های شما ایجاد کنند.

شیر: انواع مختلف شیر می تواند طعم قهوه شما را به شدت تغییر دهد. همچنین می‌خواهید جایگزین‌های بدون لبنیات مانند شیر بادام یا جو دوسر را برای کسانی که محدودیت‌های غذایی دارند در نظر بگیرید.

آب: ممکن است لازم باشد یک سیستم فیلتراسیون خوب را به لیست خود اضافه کنید تا عمر دستگاه اسپرسوساز خود را افزایش دهید و طعم قهوه خود را بهتر کنید (که اتفاقاً 98٪ آن آب است). اگر محتوای معدنی آب شما خیلی زیاد باشد، می تواند تجهیزات شما را خراب کند.

 

مخلوط کن های صنعتی :

تجهیزات قهوه

در سال 2019، یک نظرسنجی از مصرف کنندگان نشان داد که 38 درصد از مشتریان کافه ها بیشتر نوشیدنی های ترکیبی سفارش می دهند. برای استفاده از این روند به حداقل یک مخلوط کن نیاز دارید.

اگر بهترین مخلوط کن ها بودجه شما را بالا می برند و به هزینه های تجهیزات کافی شاپ شما اضافه می کنند، شوکه نشوید. بهتر است تجهیزاتی بخرید که وقتی فروشگاه شما شروع به تولید روزانه صدها نوشیدنی منجمد می کند، خراب نشوند. شما می توانید از مقامی کافی برای خرید و لوازم و خرید قهوه و سفارش مشاوره بگیرید و به طور مستقیم در ارتباط باشید.

فر و توستر : 

تجهیزات قهوه

اگر کافی‌شاپ شما مجموعه‌ای کوچک از غذای گرم دارد، که یک نظرسنجی نشان می‌دهد که حداقل ۶۰ درصد کافی‌شاپ‌ها این مورد را دارند، به روشی مطمئن برای آماده کردن سریع غذایتان نیاز دارید.

اکثر کافی‌شاپ‌ها ساندویچ صبحانه یا حداقل شیرینی و کیک سرو می‌کنند، به این معنی که شما به یک توستر نوار نقاله یا یک توستر پاپ آپ نیاز دارید.

لوازم و تجهیزات قهوه به این لیست محدود نمی شود و سلیقه و نیاز مشتری های شما می تواند این لیست را گسترده کند.

مجموعه ی قهوه مقامی با سالها تجربه در زمینه شناخت، تهیه، ترکیب و توزیع محصولات موجود در صنعت قهوه، این افتخار را دارد تا به تمامی نیاز های شما در زمینه قهوه و سلامت بدن پاسخگو باشد.

برچسب‌ها: بدون برچسب

دیدگاه ها بسته شده اند.